30.05.2024 - 09:37

Schütz Messtechnik

Schütz Messtechnik şirketi, 50 yılı aşkın bir süredir çözümler sağlamaktadır.

Schütz GmbH, hizmet sağlamanın yanı sıra, şirket kurulduğu 1968’den bu yana yenilikçi gaz ölçüm teknolojisi geliştirme konusunda deneyime ve yüksek yetkinliğe sahiptir. Gaz ölçüm ve algılama cihazları dünya çapında kendi bünyesinde geliştirilmekte, üretilmekte ve satılmaktadır. Şirket, 2001’den beri geliştirme ve üretim için DIN ISO 9001: 2015’e göre sertifikalı bir kalite yönetim sistemine sahiptir.

Belediye gaz şebekelerinin güvenlik kontrolleri için geniş yelpaze, gaz ölçüm ve algılama cihazlarından problara, emme sistemlerine, kaçak tespiti için özel ölçüm cihazlarına ve tam donanımlı ölçüm araçlarına kadar uzanır.

Ürün yelpazesi, gaz ölçüm ve gaz algılama cihazlarından problara, emiş sistemlerine, kaçak tespiti için özel ölçüm cihazlarına ve hatta tam donanımlı ölçüm araçlarına kadar çeşitlilik göstermektedir. Schütz Messtechnik, DIN EN ISO 9001:2015’e göre bir kalite yönetim sistemine ve DVGW sertifikası G468-1’e sahiptir.

Gaz boru ağı denetimi için cihazlar ve problar
Gaz borusu şebeke denetimi alanında hizmet sağlayıcı olarak onlarca yıllık deneyimimiz sayesinde, tüm deneyimimizi ürünlerimize de dahil ettik. Gaz ölçüm ve algılama cihazları, Schütz tarafından geliştirilir, üretilir ve dünya çapında satılır ve DVGW düzenlemeleri G465-4 ile uyumludur.

Gaz ölçüm için cihazlar
Kurulum alanı için, hem iç hem de dış mekanlarda borulardaki gaz kaçaklarını aramak ve yerini tespit etmek için uygun geniş bir basınç ölçüm ve algılama cihaz seçeneklerine sahibiz. Kurulum alanı için tüm ölçüm cihazlarımız doğal olarak DVGW düzenlemelerine uygundur.

Gaz ölçüm ve gaz algılama cihazları için test teknolojisi
Görüntü doğruluğunu garanti etmek için, gaz ölçüm ve algılama cihazlarınızı test etmek ve ayarlamak için çok sayıda test istasyonu sunuyoruz. Ölçüm cihazlarınız için doğru test gazı ve diğer aksesuarlar da istek üzerine bizden temin edilebilir.