22.07.2024 - 15:58

hbs telsiz sitemleri

 

HBS, geliştirdiği Haberleşme, Güvenlik, Savunma ve diğer teknoloji ekipmaları ile pazarda yer almaktadır. Telsiz, Metal, X-Ray ve Sıvı Dedektörü, Kamera ve CCTV sistemleri; markanın sunmuş olduğu bazı çözümler arasında yer almaktadır. 

Dijital teknolojinin telsiz sistemlerine yansımasıyla artık çok daha net bir ses teknolojisi yakalanmıştır. HBS markası DT-446 cihazıyla sizlere TDMA teknolojisi kullanarak lisans gerektirmeden dijital haberleşme sağlayabileceğiniz en iyi terminali sunmaktadır. Kısa anteni ve kompak yapısıyla şık bir görünüme sahiptir. Türkiye’de dizayn edilen ürünümüz, dijital telsizler arasında arayabileceğiniz hemen her özelliğe sahiptir.

HBS-DT-446S ( Dijital / Analog )

HBS DT-446S Dijital (DMR) PMR el telsizi sahip olduğu en son dijital teknolojisi sayesinde kristalleşmeyen, net bir ses ile iletişimi keyifli kılmaktadır. Ekonomik bir ürün olmasının yanı sıra Dijital haberleşme keyfini en son teknolojide kullanabilirsiniz. HBS DT-446S hem dijital hem de analog çalışabildiği için, analog modda mevcut analog lisanssız PMR 446 el telsizleriniz ile de haberleşebilir. Böylece dijital telsiz sistemine tamamen geçiş sürecinde mevcut analog telsizlerinizi de kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

 

HBS DT-446S Genel özellikleri itibariye tam bir görev telsizidir. HBS DT-446S PMR El Telsizi, inşaat sektörü, üretim sektörü, özel güvenlik sektörü, eğitim sektörü, perakende satış sektörü, otoparklar, hastaneler, sağlık firmaları, site yönetimleri, organizasyon firmaları, restoran, otel, motel, tatil köyleri gibi lokal iletişim gerektiren sektör ve uygulamalar için idealdir. Ayrıca avda, kampta, tatilde, alışverişte, yolculukta birbirini takip eden araç ve motorlar gibi kişisel uygulamalarda da rahatlıkla kullanılabilir.

 

HBS TH-400 

HBS TH-400 lisans gerektirmeyen ve tasarımı Türkiye’de mühendisler tarafından yapılmış olan bir PMR446 telsiz cihazıdır. Bir kutuda 2 cihaz yeralmaktadır ve tüm aksesuarlarından 2’şer adet yer almaktadır. Sahip olduğu sağlam dış kasası ile tüm şartlara uygunluk gösterir.