(0312) 447 17 79

PMP320 Serisi - WiMAX

Motorola kablosuz geniş bant Noktadan Çok Noktaya (Point-to-Multipoint) PMP320, lisanslı frekanslarda sabit uygulamalar için düşük maliyetli dağıtım ve erişim çözümüdür. Dünyada 3GHz bandında....

 

PMP320 Serisi - WiMAX

 

PMP320 Serisi

 

Motorola kablosuz geniş bant Noktadan Çok Noktaya (Point-to-Multipoint) PMP320, lisanslı frekanslarda sabit uygulamalar için düşük maliyetli dağıtım ve erişim çözümüdür.

Dünyada 3GHz bandında frekans lisansı bulunan servis sağlayıcıları ve işletmeler, güvenilir ve maliyet etkin ses, veri ve video iletimi için 802.16e WIMAX sistemlerini değerlendirmektedir. Düşük yoğunluklu yerlerde ve kırsal alanlarda bulunan kullanıcılara erişimi sağlamak amacıyla tam mobil WIMAX ağı yatırımına girmenin yüksek maliyetleri operatörler için uygulaması zor iş modellerine sebep olmaktadır. PMP320 sunduğu kurulumu kolay, açık alan çözümü ile bu durumu değiştiriyor…

Düşük Maliyetli Altyapı: PMP320 sabit, dış mekan uygulamaları için optimize edilerek yatırım maliyetleri en düşük seviyede tutulmuştur. Özel ağ geçitleri, yönlendiriciler veya sunuculara ihtiyaç yoktur.

Hızlı Kurulum: PMP320, tamamen açık alan özellikli donanımları, standart sunucular ile kurulumu hızlı ve basittir.

Lisanslı Spektrum: Sabi açık alan çözümü olan PMP320, servis sağlayıcılara lisanslı frekans bandlarının güvenliği ile düşük sahip olma maliyetlerini birleştirerek sağlar. PMP320 yüksek performans, düşük maliyetli çözümünü 3.3-3.4GHz, 3.4-3.6GHz ve 3.6-3.8GHz frekans bandlarında sağlar ve WiMAX servis kalite kriterlerini sağlar.

Henüz yorum eklenmemiş. Yorum eklemek için buraya tıklayınız

PMP320 Serisi - WiMAX

*

*