(0312) 447 17 79

HABESİS TEKNİK SERVİS


Habesis, Teknik Servis Hizmetleri hacmi ile Türkiye’de CCTV & RFID ve Elektronik Savunma ve Haberleşme alanlarında güvenlik ve teknoloji ürünleri onarım pazarının öncülerindendir. 

Habesis Ltd. aynı zamanda işletmeci olan Habesis OKTH firmasının %100 ortağıdır.

Habesis, Haberleşme - Savunma ve Güvenlik sektörünün önde gelen markaları ile servis sözleşmesine sahiptir. 

Yüksek kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği haline getirmiş olan Habesis Teknik Servis, bu anlamda gerekli tüm yatırım ve bilgi birikimine sahiptir. Tüm üreticilerin prosedürlerine uygun hizmet sağlayan esnek ve gelişmiş kalite yönetim sistemi ile fayda yaratan hedefler sayesinde tamir işinin tüm gerekliliklerini fazlası ile yerine getirmiştir. 

Habesis’in en önemli kaynağı, çalışanlarıdır. En yeni teknolojileri ve müşteri hizmetleri gerekliliklerini yakınen takip etmekte olan şirketimiz bu anlamda, konusunda uzman çalışanları ile hizmet vermektedir. Sürekli değişmekte olan dünya ve teknoloji çerçevesinde Habesis pratik ve yaratıcı çözümler üretmeye kendini adamıştır. 

Misyonumuz; %90 Aynı Günde Hizmet Oranı.

Vizyonumuz; Hizmet ve Kalite Lideri Olmak.

Tüm taahhütlerini gerçekleştirmek adına Habesis, Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 sertifikasını Bureau Veritas’tan edinmiştir.  

Müşteri ve üretici beklentilerini karşılamak adına 1996 yılından beri hizmet vermekte olan saha ekibimiz, Türkiye’nin 81 şehrinde ve bölge ülkelerde faaliyet göstermektedir.

Ana stratejimiz, mevcut rekabet-operasyonel avantajların ve geniş pazarda gelişime açık alanların olduğunu anlamak, bu yönleri anlamada ve yönetmede güçlü olduğunu bilmek, iç finansal pozisyon ve çevresel istikrarın hassas olmasından dolayı gelir-kar seviyesi için maliyetlere odaklanmak ve yeni iş kanallarına girmektir.

Kategoriler
  ALIŞ SATIŞ
DOLAR 8.8469 TL. 8.8628 TL.
EURO 10.2484 TL. 10.2669 TL.