(0312) 447 17 79

Motorola DP4801EX-Atex

Zorlu Çevre Şartlarında sizi Güvenli Tutan Tam Özellikli El Telsizi

Zorlu Çevre Şartlarında sizi Güvenli Tutan Tam Özellikli El Telsizi

1000 Kanal Kapasitesi

Adam Düştü ve Yalnız İşçi Özelliği

Geniş, tam renkli ekran

Yağ teçhizatlarında veya açık alan madenlerde, gaz patlayıcı, yanıcı toz tehlikelerinden çalışanlarınızın konforunu sağlar. Güvenli ve güvenilir haberleşme bu gibi tehlikeli çevrelerde kesinlikle çok kritiktir. Bu yüzden MOTOTRBO dijital telsiz güç ve performansı öne çıkmaktadır.

Çok yönlü ve güçlü olan Motorola MOTOTRBO™ DP4000 Exserisiel telsizi son dijital teknolojiyle en iyi 2 yönlü telsiz haberleşmesi sağlar. DP4000 serisi telsizler dahili ses ve veri sistemi vardır. İstinai ses kalitesiyle, uzun pil ömrüyle ve güvenlik için ATEX özelliğiyle, DP4000 Ex Serisi el telsizleri çalışanlarınızın güvenli ve verimli bağlantısını sağlar.

DP4801 Ex ATEX sertifikalı el telsizi, dahili GPS, kısa mesaj, gece/gündüz ekran modlu tam renkli ekran ve ek olarak akıllı ses ve düzenlenebilir ses anonsu özelliğini de kapsayan geliştirilmiş en iyi sınıf ses avantajı ile rakipsiz ses ve veri haberleşmesi sağlar.

DP4801, Hem UHF hem de VHF bandında çalışmaktadır. 5 satırlı ekranı ve tam tuş takımı vardır.1000 kanal kapasitesi vardır. 5 adet programlanabilir butonu, acil durum butonu, adam düştü ve yalnız işçi modu ve su altı için IP57 özelliklidir.

MOTOTRBO™ DP4000 Ex ATEX Dijital El Telsizinin Faydaları

Bu yüksek performanslı el telsizleri en yüksek ATEX gas patlama grubu kategorisindedir. Yanıcı maddeler, patlayıcı kimyasallar, gaz sızıntısı, yanıcı hidrokarbonlarda ve daha fazlaları da dahil olmak üzere yüksek gürültülü, uzun vardiyalı, sert hava şartlı ve tehlikeli durumlarda idealdir. Daha yüksek kapasite, temiz ses iletişimi, uzun pil ömrü dahil olmak üzere MOTOTRBO dijital teknolojinin bütün faydalarından yaralanın. Ayrıca telsizler ve aksesuarları ATEX sertifikalıdır.

Motorola DP4801-EX-ATEX Teknik Özellikleri

32 KanalGeniş, tam renkli ekranGece/Gündüz modlu ekran5 Adet Programlanabilir ButonAcil Durum ButonuAdam Düştü ve Yalnız İşçi FonksiyonuIP67 Özellikli (Su altı)Dahili ses ve veriEn iyi sınıf sesDahili GPSKısa MesajTelefon RehberiBire bir aramaMeşgul Kanal AçmaATEX Sertifikalıİleti KesmeTemel ve geliştirilmiş GizlilikCapacity PlusIP Site ConnectLinkedCapacity Plus

Motorola DP4801-EX-ATEX Frekans Aralıkları

UHF (403-527 MHz)VHF (136-174 MHz)UHF (403-527 MHz)VHF (136-174 MHz)