(0312) 447 17 79

PMP120 Serisi

Canopy sistemi “Point-to-Point” ve “Point-to-Multipoint” yapılandırmaları için 2.4 GHz ve 5.4 GHz frekanslarını kullanır. Canopy modülleri “Point-to-Point” linklerinin 56km (35mil) mesafeye kadar 13 Mbps...

 

PMP120 Serisi


Canopy sistemi “Point-to-Point” ve “Point-to-Multipoint” yapılandırmaları için 2.4 GHz ve 5.4 GHz frekanslarını kullanır.  Canopy modülleri “Point-to-Point” linklerinin 56km (35mil) mesafeye kadar 13 Mbps olarak ayrıca “Point-to-Multipoint” linklerinin ise 24km (15mil) mesafeye kadar 6 Mbps olarak ulaştırılmasını desteklerler.

 

Tutarlı ve güvenilir kablosuz geniş bant hizmeti ayrıca geniş dağıtımları desteklemek için Canopy sistemi tasarlanmıştır. Sistemin benzersiz senkronizasyon özellikleri  Küresel Konumlandırma Sistemi (GPS) ‘ni kullanarak daha kaliteli bir erişim elde eder. Sistemin senkronizasyonu şebeke operatörlerine, müşterileri için tutarlı ve sürekli bir hizmet sağlarken, frekansları yeniden kullanma ve kapasite ekleme olağanı da ekler. Sonuç olarak, müşteriler taşıyıcı sınıfı hizmetini şebekenin en dış noktasında bile rahat kullanabilirler. Ayrıca senkronizasyon, Canopy modüllerinin iletimlerinde herhangi bir karışıklık çıkmasını da engeller. Canopy modülleri diğer kaynaklardan gelen gürültülere karşı oldukça dirençlidirler. Canopy sisteminin endüstri taşıyıcı-parazit (C/I)  oranı 3 dB nominal olması diğer vericiler aktifken bile güvenilir bir iletişim kurmasını sağlar.