(0312) 447 17 79

 

Özellikler

ExCam vario variofocal lens ve DC-Iris ile birlikte patlamaya dayanıklı, atex veya exproof teknolojisiyle geliştirilmiş bir cctv kamerasıdır.  Atex kamera olmasına rağmen izleme ve gözetleme teknolojisi (CCTV) için mükemmel görüntü kalitesi sunmaktadır. ExCam vario AB direktifi 94/9/EC (ATEX) uygun tehlike bölgeleri (toz ve gaz patlama risk bölgeleri) için onaylanmıştır.

ExCam Vario Manuel ayarlanabilir lense sahiptir.  Atex Kamera bir nesneye (zoom ve odaklama) için ayarlanabilir özelliklere sahiptir.Entegre DC-Iris ve oto IR kesme filtresi sayesinde, ExCam vario değişen ışık koşullarında son derece iyi algılamaktadır.

1/3’’ Super HAD™ Hatlararası Transferi CCD Sensör 

Mükemmel Görüntü Kalitesi, Çok Yüksek Hassasiyet, Yüksek Çözünürlüklü Görüntüler.ExCam vario yeni geliştirilen Super önceki sensörlere kıyasla son derece gelişmiş hassasiyet ve renk üretimi de sunuyor HAD CCD sensör içeriyor. Ayrıca, patlama geçirmez kamera sınırlı ışık koşullarında görüntü kalitesinde önemli bir iyileşme ile sonuçlanan, 0.15 lx minimum aydınlatma ile çalışabilir. Bu yeni CCD ile güçlü bir DSP birleştirerek, patlama geçirmez kamera 540 TVL satırı yatay yüksek çözünürlük elde edebilmektedir.

 
 
 

 

Kategoriler
  ALIŞ SATIŞ
DOLAR 8.8469 TL. 8.8628 TL.
EURO 10.2484 TL. 10.2669 TL.