(0312) 447 17 79

LAKE DEĞİŞKEN ALAN AKIŞ SAYACI

LAKE DEĞİŞKEN ALAN AKIŞ SAYACI HAKKINDA

Genellikle "rotametreler" olarak anılan Değişken Alanlı akış sayaçları, bir iç "yüzdürme" veya keskin kenarlı orifis plakasının (Göl) doğrusal yer değiştirmesini karşılık gelen bir akış hızıyla ilişkilendirerek bir sıvının veya gazın akış oranını ölçer. Debi arttıkça, akışın geçtiği delik alanı da artar - bu nedenle "Değişken Alan" terimi Değişken Alan ölçerler ya geleneksel rotametredeki gibi konik bir duvar ile şamandıra arasında oluşturulan çevresel bir delikten akışa izin vermektedir. Lake Monitor’de dahili konik bir ölçme pimi bulunmaktadır. LAKE Monitors Değişken Alan akış sayacının nitelikleri, akış oranı, basınç farkı ve piston yer değiştirmesi arasındaki doğrusal bir ilişkidir. Debi, Piston / şamandıranın konumunu bitişik kalibre edilmiş bir ölçeğe hizalayarak Değişken Alan ölçüm cihazlarında okunmaktadır. Habesis, Lake Monitors Türkiye Distribütörüdür.

 

           WTA Series Hydraulic Analyzer

WTA SERİSİ HİDROLİK ANALİZÖRÜ

WTA Serisi Hidrolik Analiz, Mobil Endüstriyel ve Tarım endüstrilerinde akış, basınç ve sıcaklığın aynı anda ölçülmesine izin veren basit ve kompakt bir tasarımdır.TA Series Hydraulic Analyzer is a simple compact design allows for simultaneous measurement of flow, pressure and temperature on Mobile Industrial & Agricultural industries.

 • Basic Variable Area Flow Meter
  TEMEL DEĞİŞKEN ALAN AKIŞ SAYACI

  Temel Değişken Alan Akış Ölçer, pompa performansını izlemek için, ayrıca hidrolik devrelerde ve soğutma sistemlerinde sıvıları ölçmek için idealdir.

 • Bi-Directional Flow Meter
  BI-YÖNLÜ AKIM METRE

  Çift Yönlü Debimetre, pompa performansını izlemenin yanı sıra, akışın her iki yönde de ölçülendiği hidrolik devrelerdeki ve soğutma sistemindeki akışkanların ölçümü için idealdir.

 • Case Drain Flow Meter
  ÖRNEK BOŞALTMA AKIŞ ÖLÇÜMÜ

  Case Drain Flow Meter, pompa performansını izlemek ve gerekli bakımı belirlemek için düşük maliyetli bir alternatiftir.

 • ClearView Flow Meter
  CLEARVIEW FLOW METRE

  ClearView Akış Ölçer, su akışlarını izlemek, vana boşaltma akışlarını gözlemek ve pompa çıktılarını doğrulamak için ekonomik bir yoldur.

 • Flow Rate Transmitter
  FLOW RATE ALARM

  Flow Rate Alarm mobil hidrolik ekipman ve endüstriyel proses kontrolünde soğutucu akışkanların ve yağlayıcıların yeterli akışını sağlar. Tek veya düello şalterinde alan ayarlı alarm ayarı bulumaktadır.

 • Flow Rate Transmitter
  FLOW RATE TRANSMİTER

  Flow Rate Transmitter seri üretim, endüstriyel proses kontrolü, mobil hidrolik ekipman ve bilgisayar / PLC kontrollü hidrolik sistem izleme uygulaması için idealdir. Analog veya darbe çıkışlarında mevcuttur.

 • High Temperature Flow Meter
  YÜKSEK SICAKLIKLI DÖŞEME SAYACI

  Yüksek Sıcaklık Akış Ölçer, varil ısıtma akışkanlarının, Syltherm® soğutma sıvısı akışları, hidrolik devreler ve alt devreler gibi termal transfer akışkanlarının akış denetimini sağlar

 • Hydraulic Test Analyzer
  HİDROLİK TEST ANALİZÖRÜ

  HHidrolik Test Analizörü, hidrolik devrelerdeki arızaları teşhis etmek, beygir gücü ve bileşen aşınması ve silindir sızıntılarını test etmek için kullanılır. İki seçenek bulunmaktadır: T Serisi (akış ve basınç) ve T Serisi (akış, basınç ve sıcaklık)

 • Phosphate Ester Flow Meter
  FOSFAT ESTER AKIM METRE

  Fosfat Ester Akış Ölçer, Skydrol® gibi havacılık yağları ve Pydraul®, Fyrquil® ve Houghton 900 serisi gibi yangın geciktirici akışkanlar ile uyumludur. Metre yoğunluğu 1,145 sg’ye ayarlanmıştır.

 • Pneumatic Flow Meters
  PNEUMATIC FLOW METRELER

  Pneumatic Flow Metreler hava kompresörü verimliliklerini, pnömatik takım hava tüketimini ve endüstriyel gaz akışlarını izlemek için idealdir.

   

   

Lake Monitors

Kategoriler
  ALIŞ SATIŞ
DOLAR 8.8469 TL. 8.8628 TL.
EURO 10.2484 TL. 10.2669 TL.