(0312) 447 17 79

 

TELEX, 1936 yılından bu yana gerek havacılık gerekse de wireless mikrofon ve telsiz haberleşme ekipmaları üreticisidir.

Dünyanın en iyi sivil ve ticari havacılık kulaklıklarını üretir. 2006 yılında Bosch Almanya tarafından satın alınmıştır.

 

Wireless Ekipmanlar

Telex Wireless mikrofon, 10’a kişiye kadar, bir çalışma bandında kanallarının önceden ayarlanmış grupları aynı anda çalışabilirler. İki bant arasına 16 koordine kanalların grupları da ön ayarlanır. Gelişmiş ClearScan ™ ve tek dokunuşla Otomatik ClearScan hızlı ve kolay bir sistem kurulumu için otomatik grubu ve kanal seçimleri Tamamen 1112 olası frekanslar için 28MHz boyunca 25kHz adımda programlanabilir.Arkadan aydınlatmalı alıcı LCD ekran Grup / Kanal, Frekans, verici pil durumu, çeşitlilik operasyonu, ve RF ve Ses seviyesi metre gösterir. Dengeli XLR ses Mikrofon veya hat seviye sinyalleri için çıkış ve 1/4 inç hat seviyesi girişi herhangi bir uygulama eşleşecek statüdedir.

Havacılık Ekipmanları

Sivil havacılık pilot kulaklıklarında dünyanın en kaliteli kulalıklarını üretir. Airman750 ve Airman850; En önemli uçak üreticileri gerek Airbus gerekse de Boeing tarafından yetkilendirilmiş tek kulaklık markası konumundadır. Sahip olduğu Noise Cancelling ve ANR teknolojisi ile yine bu konuda liderliği elinde tutmaktadır.

 

 

 

 

Genel havacılık ürün kategorizasyonu yukarıda ki görselde belirtilmiştir.

Telex mikrofonları, dünyada bir çok kule haberleşme sistemlerinde kullanılmaktadır.

 

Kategoriler
  ALIŞ SATIŞ
DOLAR 8.8469 TL. 8.8628 TL.
EURO 10.2484 TL. 10.2669 TL.