(0312) 447 17 79

  

  

          

Motorola, 1928 yılında ABD’de çok uluslu bir şirket olarak kurulmuştur. Günümüzde dünyanın en önemli telekominikasyon şirketlerinden biri haline gelmiştir. Motorola 1996 yılında Habesis Ltd’yi Telsiz Sistemleri, Barkod Okuyucu ve El Terminali Çözümlemeleri hususunda yetkilendirilmiştir. Habesis Ltd. Motorola ürünlerinin Satış, Periyodik Bakım ve Onarım aşamalarında Motorola tarafından yetki sahibi kuruluş ilan edilmiştir.

      

Bendix King uçaklara ve helikopterlere yenilikçi uçuş aletleri ve aviyonik sistemler üreten önde gelen aviyonik üreticilerinden biridir. Honeywell in en önemli şirketlerindendir. Habesis Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir. 

      

3M global anlamda ürün üreten en önemli markalardandır. 100 yılın üzerine tecrübeye sahip olan 3M benzersiz bir ürün portföyüne sahiptir. Habesis 3M markasının İş sağlığı ve güvenliğinde yer alan özel ürünler ve iletişimli kulaklıklar Türkiye Distribütörüdür.

         

BOSE, tüm dünyada ses sistemleri konusunda kendini ispatlamış en önemli ses ve ses aygıtları üreticilerindendir. Bose Havacılık Ekipmanları hususunda Türkiye Distribütörlüğünü yürütmekteyiz.

     

Konftel 20 yıldan uzun bir süre konferans telefonları üretmektedir. İsveçli üretici konferans telefonları için özel olarak geliştirilmiş Teknolojiler kullanmaktadır (Omni Sound ) Konftel AB Türkiye distribütörlüğü Habesis tarafından yürütülmektedir.

    

Wireless, Elektronik, Mühendislik alanlarında Atex ve patlayıcı emniyetli ürün üreticisi Extronics’in Türkiye distribütörlüğü Habesis tarafından yürütülmektedir.

     

Aspen Avionics, havacılık alanında faaliyet gösteren aviyonik ürün üreticisidir. Aspen Avionics, sertifikalı genel havacılık uçakları ve helikopterleri içine güçlendirme sonrası EFIS görüntü sistemleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Evrim Uçuş Görüntü sistemi, Şirketin ana ürün hattıdır. Habesis olarak 2010 yılından beri Aspen Avionics, Türkiye Distribütörlüğünü yürütmekteyiz.

       

Dijital Matrisleri, partyline ekipmanları, kablosuz ses ve interkom sistemleriyle Bosch RTS seslendirme teknolojisinde dünyanın 1 numaralı markasıdır. Habesis Türkiye pazarında RTS Bosch Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir. 

     

TELEX, 1936 yılından bu yana gerek havacılık gerekse de wireless mikrofon ve telsiz haberleşme ekipmaları üreticisidir. Dünyanın en iyi sivil ve ticari havacılık kulaklıklarını üretir. 2006 yılında Bosch Almanya tarafından satın alınmıştır. Habesis tarafından Türkiye Distribütörlüğü yürütülmektedir.

     

Habesis, Dünyanın en önemli filtre üreticilerinden Donaldson Aerospace & Defense firmasının Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. 

          

Exproof elektronik ürün üreticisi CorDEX, Türkiye Distribütörlüğü Habesis tarafından yürütülmektedir.

       

HBS, geliştirdiği Haberleşme, Güvenlik, Savunma ve diğer teknoloji ekipmaları ile pazarda yer almaktadır. Telsiz, Metal, X-Ray ve Sıvı Dedektörü, Kamera ve CCTV sistemleri; markanın sunmuş olduğu bazı çözümler arasında yer almaktadır. 

          

Habesis OKTH, OKTH hizmeti yani Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmeti veren firmadır. Analog, Sayısal veya Tetra teknolojiler kullanılarak aynı sistem içerisinde bir veya birden fazla kapalı kullanıcı grubunu barındıran, en az bir merkez role ve yeteri kadar telsiz cihazından oluşan tek ve/veya çift yönlü olarak ses, veri, optimize paket veri, mesaj, çağrı, görüntü, haberleşme vb. hizmetlerin abonelere sunulmasını içeren, hücresel veya hücresel olmayan yada yerel veya bölgesel bazda sunulabilen elektronik haberleşme hizmetini ve ilgili altyapının işletilmesini kapsayan kuruluştur.

  

Samcon, dünyanın en gelişmiş patlayıcı emniyetli cctv üreticisidir. Global anlamda en önemli reaktör, petrol ve gaz arama araçları, madenler Samcon tarafından geliştirilen cihazlar doğrultusunda tedarik edilmektedir. Asmag’a göre Samcon dünyanın bir numaralı patlayıcı emniyetli(ex-proof) cctv üreticisidir. Habesis Alman menşeili Samcon firmasının Türkiye Distribütörüdür.

           

OTTO; 50 yıldan fazla süredir dünyanın en önemli askeri iletişim ürünlerini üreten A.B.D’li üreticidir.Tasarımı ve kalitesiyle benzersizdir ve zorlu uygulamalar için ürünler son teknolojiyle üretilmektedir. OTTO İletişim gözetim kitleri, kablosuz aksesuarlar, hafif ve ağır kulaklıklar, hoparlör mikrofonlar, telsiz haberleşme ekipmanları, taktik, yangın ve HAZMAT iletişim ekipmanları konusunda uzmanlaşmıştır. Habesis Haberleşme Ltd. OTTO Engineering Türkiye Distribütörüdür.

         

David Clark 1935 yılından bu yana Profesyonel iletişim ekipmanları  üreten en köklü firmalardandır.Kullanım alanları; Hava limanları yer hizmetleri, Telsiz haberleşme, Havacılık, Askeri ve Polis haberleşme, İtfaiye ve kritik bölgelerde İşitme Koruyucu ürünler üreten en önemli firmalardandır. Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA)’nın en önemli tedarikçilerindendir. Gerek Apollo Projesi, "Ay’a ilk ayak basan insan Neil Armstrong", Challanger Projesi, gerekse de Red Bull Stratos Felix Baumgartner Projesini desteklemiştir. Habesis Ltd. tarafından Distribütörlüğü yürütülmektedir.

          

A.B.D’li cctv&ccd güvenlik ürünleri üreticisidir. Uluslarararası birçok havalimanı,liman, fabrika,lojistik merkezlerine hizmet vermektedir.Asmag’a göre en önemli havalimanı güvenlik ekipmanı üreticilerinden birisidir.Habesis Arecont Vision Türkiye Distribütörüdür.

         

Dünya’nın teknoloji borsası olarak kabul edilen Nasdaq ta yeralan INVISIO, çok ortaklı bir teknoloji şirketidir. Harp amaçlı INVISIO kulaklıklar patentli INVISIO Kemik İletim Teknolojisi kullanmaktadır. Yüksek sesli alanlarda, Yüksek sıcaklık ve soğuk değerlerinde sahip, suyun altında rahatlıkla çalışabilen gelişmiş kulaklık teknolojilerine sahiptir. Habesis . INVISIO markasının Türkiye Distribütörüdür.

              

 

  

 

Dünya’nın en önemli kulaklık üreticilerinden Imtradex, profesyonel kulaklık sistemleri üreten bir Alman şirketidir. Hava  Trafiği Yönetimi & İletişimi, Polis, Özel Harekat, Özel Güvenlik Şirketleri, İtfaiye ve Silahlı Kuvvetlerin kullanabileceği kalitede ve uygunlukta kulaklıklar üretirken aynı zamanda Dünyanın en önemli Call Center Kulaklığı üreticilerindendir. Habesis Ltd. Imtradex’in Türkiye, Azerbaycan, Irak ve K.K.T.C Distribütörüdür.

                     

1938 yılında kurulmuş olan Güney Kore merkezli bir şirkettir. Yönetim Kurulu Başkanı Lee Kun-Hee’dir. Samsung çeşitli şirketlerden oluşan bir grup olup, bunlardan en önemlisi, Samsung Elektronik’tir. Habesis Ltd. Samsung firmasının CCTV ve Güvenlik ürünleri konusunda müşterilerime yetkili merci olarak 2003 yılından itibaren çözümler sunmaktadır.

              

JFM Engineering, havacılıkta kullanılan tüm araçlara ait pil analizörü ve test ekipmanı üreten dünyanın en büyük üreticisidir. Hem sivil havacılık hem de askeri havacılıkta kullanılan tüm araçlarına ( uçak, helikopter, zeplin, planör ) ait akü ve pil test işlemlerini geliştirdiği ürünler ile analiz ve test etme niteliğine sahiptir. Havacılıkta kullanılan tüm akü ve pilleri analiz ve test etmede dünya lideridir. Habesis olarak JFM Engineering Türkiye Distribütörlüğünü yürütmekteyiz.

          

Spectra Engineering  yüksek performans Baz İstasyonları ve Tekrarlayıcıların tasarım ve üretiminde söz sahibi olan Avustralya Menşeili bir firmadır. Her tür Frekans Bandına ve Çevre Birimine uyum sağlayabilen profesyonel Role Sistemleri sunabilen Spectra Engineering, dünya çapında profesyonel sistemler geliştirmektedir. Habesis Ltd., Spectra Engineering Firmasının Türkiye Temsilcisidir.

2013 yılı başında yerli üretim adı altında TERASCAN Güvenlik Dedektörleri, Habesis grubuna ait bir marka olarak üretilmeye başlanmıştır.Geliştirilmiş üst düzey algılama ve hassasiyet sistemiyle kritik güvenlik gerektiren noktalarda kullanılmaktadır. Yüksek hassasiyet teknolojisi sayesinde polis, askeriye, havalimanı, avm ve kritik güvenlik gerektiren noktalarda kullanılmaktadır. 

     

Vertex Standard, Telsiz Sistemleri ve Teknolojisinde maksimum yararı sağlamaya çalışan firmalardandır. Deniz Telsizi, Atex Telsiz, Hava Bandı gibi birçok çözümü sunan Japon üreticinin hisselerinin %78’i, 2008 yılında Motorola tarafından satın alınmıştır, Motorola Telsiz Sistemlerinin alt ürün grubu olarak sunulmuştur. Vertex Standard 2008 yılında Habesis Ltd’yi Telsiz Sistemleri hususunda yetkilendirimiştir. Habesis Ltd. Vertex Standard ürünlerinin Satış, Periyodik Bakım ve Onarım aşamalarında yetki sahibi kuruluş ilan edilmiştir.

              

1972’den kurulmuş olan Telewave, Dünya’nın en önemli anten üreticilerinden birisidir. Habesis Ltd. anten alanında çözüm üreten Telewave firmasının Türkiye Temsilcisidir. Tamamiyle en zorlu şartlara uygun yüksek kalitede üretim gerçekleştiren Telewave, Telsiz Sistemleri, Hücresel, SMR, PCS Trunk Sistemleri, Görüntüleme ve Yayın sistemlerine uygun antenler üreten bir şirkettir. Tasarımı yurtiçi ve yurtdışı pazarlar için sağlam, yüksek kaliteli ürünleriyle bugün Dünya Pazarında bilinen en kaliteli üreticilerdendir.

         

Akıllı şarj ve batarya testi için dünya standartlarına sahip Intelligent Charging ürünleri türkiye distribütörü olarak Habesis tarafından satış ve periyodik bakıma sahiptir.

      

Dünyanın en büyük yüksek kapasiteli mikrodalga,ethernet ve TDM kablosuz backhaul üreticisidir. Özel işletmeler, devlet daireleri, kablosuz servis sağlayıcaları, askeri ve savuma alanlarında kullanılmaktadır. Habesis Ceragon Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir. 

        

Kewtech, elektrik test ekipmaları üreticisidir. Bir çok ürün ödül almış ve bazı modelleri 1milyon üzerinde satmıştır. Habesis Kewtech Türkiye Distribütörüdür.

 

M&C TechGroup, karmaşık veya karmaşık ölçüm projeleri söz konusu olduğunda, dünyanın en yetenekli ve tecrübeli şirketlerindendir. Gaz Analiz sistemlerinde kullanılan ekipmanlar konusunda dünyanın en önemli firmalarındandır. Habesis M&C Techgroup Yetkili Türkiye Distribütörüdür.

Promet, Polonya’da elektroteknikte lider üreticilerden biridir. Çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Elektroteknik elemanlar, led indikatörler, basmalı butonlar, kontrol kutuları, sinyal elemanları, mikro anahtarlar ve limit anahtarlar portföyünde ki ürünlerdendir. Habesis Promet Türkiye Distribütörüdür.

Faber Kabel, dünyanın en büyük spesifik kablo üreticilerindendir. Kauçuk, Vinç, Koaksiyel, Fiber Optik ve Kontrol kablolarında önemli üreticilerdendir. Habesis Faber Kabel Türkiye Distribütörüdür.

Atex Industries, taşınabilir veya sabit ATEX sertifikalı malzemeler konusunda uzman bir firmadır. Aydınlatma çözümlerinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sahip olduğu aydınlatma ve diğer atex malzemeler konusuda en önemli firmalardandır. Habesis Atex Industries yetkili Exclusive Distribütörüdür.

         

1909’da kuruluşundan bu yana, Le Las en zorlu ortamlarda iletişim sorunlarını çözme amacıyla askeri durumlar, madenler, havalimanları, kimyasal tesisler, enerji santralleri, demiryolları ve tüneller gibi en zorlu şartlara uyum gösteren ürünler üretmektedir. Habesis, Le Las Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir.

Elettrotek Kabel, Endüstriyel Otomasyon başta olmak üzere birçok farklı sektörde özel kablolama ve kablo için uzmanlaşmış bir firmadır. Endüstriyel Otomasyon, Demir ve Çelik, Madencilik, Liman Sektörü, Denizcilik, Petrol ve Doğalgaz olmak üzere ÖZEL kablolar üretmek noktasında dünyanın en önemli üreticilerindendir. Habesis Elettrotek Kabel Türkiye Distribütörüdür.

Habesis; Diktasyon sistemleri, dijital ses sistemleri, ses kaydediciler, kulaklıklar konusunda en önemli teknoloji  ve ürün üreticisi Philips’in Türkiye Distiribütörüdür. 

Wilcoxon ivmeölçerleri, 4-20mA sensörler, transmitterler ve enstrümantasyon ürünleri için geniş bir yelpaze ve ürün gamı pazarlar. Zorlu uygulamalar için doğru ve güvenilir titreşim ölçümünde 1960’tan beri en iyi teknolojiyi sağlar. Habesis Wilcoxon Türkiye Distribütörüdür.

Lake Monitors, endüstriyel akış sayacı noktasında farklı endüstrilere cevap verebilen en yüksek teknoloji ve üretim kalitesine sahip üreticidir. Habesis, Lake Monitos Türkiye Distribütörüdür.

Kira Leuchten GmbH, 1949 yılından beri en önemli atex ve patlayıcı emniyetli(exproof) aydınlatma ürün üreticilerindendir. Geniş portföyü sayesinde, atex ve ex aydınlatma noktasında bir çok çözüm sunmaktadır. Habesis, Kira Leuchten Türkiye Distribütörüdür. 

Sonim Technologies, Amerika Birleşik Devletlerinde geliştirilen ve üretilen  özellikle zorlu ve tehlikeli ortamlarda için tasarlanmış dünyanın en sağlam cep telefonlarının sağlayıcısıdır. Habesis Sonim Türkiye Distribütörüdür ve bölgesel servis sağlayıcısıdır.

Riezler Inspektionssysteme, boru hattı, kanalizasyon sistemi, tünel içi kontrol kameralarının lider üreticilerinden biridir. Riezler üst düzey teknolojiyi kullanarak boru ve kanalların profesyonel denetimi için kamera ve çözümler geliştirmektedir. Habesis, Riezler Türkiye Distribütörüdür.

Datum Electronics,yenilikçi tork ve mil güç ölçüm çözümleri üretmektedir; tork sensörleri, tork dönüştürücüleri, tork metre, deniz şaft güç metre, yük hücreleri, yükselticiler, PTO (PTO) şaft sensörleri ve rüzgar türbini izleme sistemleri. Habesis, Datum Electronics Türkiye Distribütörüdür.

Tan Delta Systems Limited, gelişmiş yağ durumu izleme teknolojileri, ürünleri ve sistemlerinin geliştirilmesi ve tedarikinde küresel bir liderdir. Dünyanın önde gelen endüstriyel ve ticari şirketleri tarafından, yağın durumunu çok çeşitli uygulamalarda gerçek zamanlı olarak izlemeye güvenmektedir. Habesis, TanDelta Türkiye Distribütörüdür.

       

Huber Instrumente 1978 yılında kurulan, günümüzde basınç ölçüm cihazları geliştirme ve üretme alanında lider şirketlerdendir. Habesis Huber Instrumente Türkiye Distribütörü ve Yetkili Servis noktasıdır.

Gicam, yük hücresi, tartım ve ölçüm teknolojilerinde dünya markasıdır. Kurulduğu ilk yıldan bu yana dünyanın en önemli vinç, makina üreticilerin değişmez tedarikçisi konumundadır. Habesis, Gicam Türkiye Distribütörü ve yetkili distribütörüdür.

VisionTIR, endüstriyel temassız sıcaklık ölçümü, proses izleme, kalite kontrol ve erken yangın algılama için uluslararası multispektral termografi sistemleri üreticisidir. Habesis, VisionTIR Türkiye Distribütörüdür. 

 

 

Kategoriler
  ALIŞ SATIŞ
DOLAR 8.8469 TL. 8.8628 TL.
EURO 10.2484 TL. 10.2669 TL.